Parketové podlahy Karlovy Vary

Podlaháři Karlovy Vary nabízejí zákazníkům v Karlových Varech a v okolí Karlových Varů službu Dřevěné parketové podlahy Karlovy Vary. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci dřevěné parketové podlahy v domácnostech i v komerčních objektech.

Dřevěné parketové podlahy Karlovy Vary - moderní i tradiční parkety

 

Služba Dřevěné parketové podlahy Karlovy Vary nabízí komplexní realizaci podlah z tradičních parket různého provedení i z moderních velkoformátových parket, tzv.lamel, kdekoli v Karlových Varech a v Karlovarském kraji. Nabízíme dřevěné parketové podlahy těchto druhů :

Proč se rozhodnout pro parketové podlahy

Obecně jsou dřevěné parkety z tvrdého dřeva vhodné do všech interiérů, kde požadujeme typicky přírodní povrch podlahy, ale zároveň požadujeme vysokou tvrdost podlahy a její větší odolnost proti otěru, podření a tlaku. Zejména parkety v provedení vlysů, zámeckých a mozaikových parket vynikají vysokou tvrdostí a jsou tedy méně náročné na údržbu a méně náchylné na poškození a opotřebení provozem.

Parketové dřevěné podlahy mají při správném ošetřování velmi dlouhou životnost, a výjimečnou možnosti jejich až několikanásoné renovace. Mezi dobré znaky dřevěné parketové podlahy patří také dobré tepelně a zvukově izolační vlastnosti, unikátní kresba povrchu parket a  pružnost povrchu. 

Mezi nevýhody dřevěné parketové podlahy z velkoformátových parket, patří zejména nutnost častého ošetřování. Pro velkoformátové lamelové dřevěné parkety s horní vrstvou z méně odolných dřevin je pak typická náchylnost na poškození ostrými předměty, malá odolnost proti podření a proti vzniku děr při pádu tupých předmětů. 

Pro všechny dřevěné parketové podlahy platí, že v místnosti je nutné udržovat předepsanou vlhkost, aby nedocházelo k vysychání nebo naopak k bobtnání dřevěné podlahy, což by se projevilo tvarovou deformací a vznikem boulí či prasklin.

Služby - realizace dřevěných parketových podlah Karlovy Vary

Poskytujeme Vám prodej, dovoz a především odbornou podlahářskou službu Pokládání dřevěných podlah Karlovy Vary kdekoli v Karlových Varech a v Karlovarském kraji. Nabízíme tyto dřevěné podlahy a související služby : 

Lamelové dřevěné parketové podlahy Karlovy Vary

Nabídka Lamelové dřevěné parketové podlahy Karlovy Vary zahrnuje sortiment lamelových dřevěných parketovch podlah a všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z vícevrstvých velkoformátových parket, jejichž svrchní vrstvu tvoří ušlechtilé dřevo, kdekoli v Karlových Varech a v Karlovarském kraji. Lamelové dřevěné parketové podlahy slučují výhody ušlechtilého dřeva s tvarovou stálostí a mechanickou odolností dřevotřískového jádra lamel. V současnosti jsou lamelové dřevěné parketové podlahy nejčastěji realizovanými materiály ze všech druhů podlah z přírodních materiálů. Zejména plovoucí dřevěné paketové podlahy jsou hitem mezi podlahami z přírodních materiálů. Součástí je služba Pokládání lamelových dřevěných parket Karlovy Vary - vybranou dřevěnou lamelovou parketovou podlahu Vám dovezeme a odborně položíme kdekoli v Karlových Varech a v Karlovarském kraji.

Chci nabídku na pokládku dřevěné podlahy

 

 

Tradiční dřevěné parkety Karlovy Vary

Nabídka Parkety Karlovy Vary zahrnuje sortiment a realizaci podlah z tvrdých dřevěných parket a vlysů. Dřevěné parkety mají některé výhody oproti lamelovým nebo masívním dřevěným podlahám, mezi než patří vsoká tvrdost povrchu, vysoká odolnost proti otěru, vrypům a tlaku, nižší pořizovací cena, možnost skládání parket do různých obrazců - mozaiek, možnost kombinace dřeva různých odstínů, způsobilost k renovaci, možnost broušení povrchu a další.  Součástí je služba Pokládání parket Karlovy Vary - vybranou dřevěnou parketovou podlahu dovezeme a odborně položíme kdekoli v Karlových Varech a v Karlovarském kraji.

Chci nabídku na pokládku parketové podlahy

 

 

 

 

Renovace dřevěných parket Karlovy Vary

Služba renovace dřevěných parket Karlovy Vary zahrnuje zbroušení horní vrstvy dřevěné parketové podlahy speciálním nízkoprašným brousicím strojem s odsáváním prachu a pilin, opravu hlubších rýh a děr, často také celkovou demontáž a opětovnou montáž dřevěné parketové podlahy, přičemž se vymění anebo opraví vadné lamely či dřevěné parkety. Nakonec provedeme jemné přebroušení spojů, nové zalištování rohů a přechodů a nalakování povrchu dřevěných parket. V případě,kdy jsou Vaše parkety ještě v dobré celkové kondici, lze objednat jen broušení parket bez demontáže podlahy, které vychází výrazně levněji než celková renovace parket. Dodáme Vašemu domu v Karlových Varech anebo okolí Karlových Varů opět mladistvý vzhled bez zásahů do jeho tradičního vzhledu, který má často vyšší historickou hodnotu než nová parketová podlaha.

Chci nabídku na renovace dřevěných podlah

 

 

Materiály - které dřevěné parketové podlahy nabízíme

Dřevěné parketové podlahy Karlovy Vary nabízejí sortiment dřevěných parketových podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Karlovy Vary doporučují zejména tyto osvědčené značky dřevěných parketových podlah :

Chci nabídku na dřevěné podlahy